Kpop | R.Tee x Anda-What you waiting for

12. března 2019 v 11:38 | PAPA700 |  Kpop story
Ahoj.
Jak se máš?
Dnes bych chtěl představit některé skladby z Korea YG Entertainment.


◈ Song: What you waiting for
◈ Artist: R.Tee x Anda
◈ Album: What you waiting for
◈ License: YG Enterainment Inc (YG Enterainment / THE BLACK LABEL agency)

◈ R.TEE je producent a DJ.

◈ Anda

Sólista v Jižní Koreji. Debutoval s názvem "Andamiro" s konceptem nové generace tančící diva. Andamiro je korejský rodný jazyk před korejskou jazykovou historií, což znamená "přetečení v misce". Císařská zábava Kórea byla v korejské pobočce společnosti Emperor Entertainment, slavné propagační společnosti v Hongkongu, ale přesunula se do týmu S-Team kolem roku 2017. Poté se přestěhoval do společnosti YGX, která je v roce 2018 vedena vítězstvím velkého třesku.

Chtěla jsem být zpěvákem, protože jsem byla dítě, ale musel jsem na střední škole provést asi 50 konkurzů, protože jsem byl ve druhém ročníku střední školy kvůli své jedinečné silné masce a velkým prsům. Měla jsem modelovou nabídku, ale odmítla jsem modelovou nabídku se snem stát se talentovaným zpěvákem, ale padla na přijímací zkoušku na vysoké škole. V tuto chvíli jsem byla velmi politováníhodná a byla jsem si jistá, že jsem zasáhla dno a že jsem chtěla být "tímto způsobem". Moje matka, která se specializovala na umění, mi doporučovala, abych nezmizela marně a říkala: "Neměli byste žít v běžném životě?" Opravdu jsi nenáviděl zpěv, dokud jsi vstoupil na univerzitu.
Následující rok, po absolvování Katedry uměleckoprůmyslových umění na univerzitě Sungkyunkwan, Andamiro znovu získal nadšení a vztahy s trofejní zábavou. Přes svou plachou osobnost se 50krát nezúčastnil konkursu bez podpory svých rodičů a nakonec debutoval s vlastním úsilím. Moji rodiče byli hrdý na to, aby album ukázali jako výsledek.
Myslel jsem, že bych debutoval jako dívčí skupina v mé agentuře, ale nemyslel jsem si, že by to bylo harmonické s jedinečnou maskou a velkými klíči, a tak jsem po ročním tréninku debutoval jako sólo. Řekl jsem: "Neudělal jsem svůj debut sólo, ale nemůžu."

V dubnu 2012 debutoval jako singl "Do not Go (feat Yang Dong-geun)". V době svého debutu byl šokován nekonvenčním vzhledem módy a mužští zpěváci se objevili na těsných sukních.
Chtěl jsem ukázat své tělo kvůli velké kostře, která zhoršila mou stravu, takže jsem byl v pořádku. Ale mužští zpěváci říkají, že mají na pasu košili, aby se vyhnuli trapné situaci v čekárně ...
Zdá se, že vizuální aspekt tohoto období byl těžce ovlivněn britským zpěvákem Jesse Jayem. Zdá se, že cizinci připomínali Jesse Jay kvůli neuvěřitelné módě sukně. Také jsem zpíval Jesse Jaya v rozhlasu a zdá se, že mě tlačí na svůj koncept Jesse z mé agentury.
V polovině září 2012 jsem se vrátil se skladbou nazvanou "Hypnotize", evropská taneční píseň. Některé z remixů na albu remixuje skutečný evropský producent. Kromě toho existují anglická verze, verze remixu v klubu, španělská verze a tak dále. Španělsko, Řecko a Evropa jsou velmi populární. Není to tak šokující jako přílivová móda, ale existuje spousta zvláštních oděvů ovlivňovaných surrealistickým obrazem (...) a "Lady in Korea" se zdá, že se začala dostat do plného proudu. Došlo k diskusi o plagiátorství "pokerového obličeje" pod vodou kvůli podobnosti refrénu.
V hudebním videu se obléká jako sexy panna a hraje s mužem. Tam je také španělská verze vedle anglické verze. On také se objevil ve španělské televizi.
V roce 2015 vydal skladby, jako je 'S Will Go,' 'Goin' Down 'a' TOUCH '.
Když jsem debutoval na týmu snů odchodu, odpověděl jsem, že debutová píseň nebyla otázkou MC, ale S-song. V době jednání není známo, zda jde o směr agentury nebo o směr osoby, ale není skutečná debutová píseň.
Na rozdíl od předchozí verze, která je podobná předchozím dílám, by "S" šlo, na rozdíl od "TOUCH", vypadá to jako stylový styl, ale je to působivější kvůli jedinečné imageové technice a skrytému kódu. Pokud se podíváte na reakční video zámořských fanoušků K-popu, můžete se znovu setkat s opakovaným editováním, které se zdá být ukládáno do vyrovnávací paměti a opět překvapené pohodlným kódem.
V lednu 2016 jsem se vrátil s "Taxi". V této písni představuje Anda rap. Původně bylo naplánováno na 18. listopadu 2015 a mrtvého období návratu bylo uloveno, ale vydání bylo zpožděno kvůli problému agentury. Bylo to poprvé, co bylo toto album vydáno na prvním setkání fanoušků.
V únoru 2016 byl vybrán jako venkovní model značky K2 s Hyun Binem.
V září roku 2016 jsem se znovu vrátil s rodinou. Dvě comebacks od roku 2012 jsou poprvé. Jedinečný styl filmu byl impozantní, ale neviděl jsem světlo.
V seriálu SBS "Sai Dang, Světlý diář", které bylo vysíláno v lednu roku 2017, byla "Anna" použita v Hyundai a "Rish" v Číně. Bylo to drama, které jsem natočil už v roce 2015, ale kvůli problémům s Číňany a problému organizování byl termín vysílání odložen neomezeně. Vrátit se do svého vlastního alba v roce 2017.
Ona se objevila na triumfálním "Sercell Tenis (1, 2, 3!)" Hudba video 20. července,

◈ Texty

Vážně mě vůbec neznáš
Je to tak frustrující, já hořím dovnitř
Opravdu jsi to všechno?
Cítíš se jako malá
Nevidím vás jen proto, že mám čas navíc
Jsem připraven poskytnout vám celou svou lásku
Opravdu nevíte?
Jsem připraven poskytnout vám celou svou lásku
Proč takhle váháte?
Obě už víme
Dítě mi to prostě dalo, jsem připraven na to, co se stane
Na co čekáš?
Na co čekáš?
Na co čekáš?
Každý ví, ale vy
Mé vzrušení se vytratilo
Jak jsi bezmocný?
Vyděláváte mě vyčerpaně
O čem diskutujete?
Obě už víme
Dítě mi to prostě dalo, jsem připraven na to, co se stane
Na co čekáš?
Na co čekáš?
Jen mi to daj rovnou
Na co čekáš?
Na co čekáš?

Na co čekáš?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama