Kpop "ITZY - DALLA DALLA"

5. března 2019 v 10:10 | Xman9 |  Kpop story

Píseň, kterou představím dnes, je "DALLA DALLA" od "ITZY" od JYP.


◈ ITZY - DALLA DALLA

ITZY je pětičlenná dívčí skupina, která debutovala 12. února 2019.
Název týmu "ITZY" má jistý význam "máte všechno, co chcete, ne!"
Má 'to', což znamená, veškeré kouzlo byste očekávali pro takovou skupinu s anglické 'to' píše na objekt, který chcete psát, musí odkazovat na konkrétní cíl, že "zahrnuje význam korejský.
Kromě toho, ačkoli Jean oficiálně deklarovat jako itzy 'je také slang (slang), který je nejúžasnější dívka v angličtině a výslovnost japonský je číslo' 1 (い ち, ichi) "evokovat? Mít na paměti také aktivity v budoucnu v Japonsku Zdá se, že pocházel také z mnoha komunit.

* 1 byly vyhlášeny vytvořit novou skupinu debut, JYP Entertainment 21.května, což je to, co tato skupina se poprvé od svého debutu v roce 2015 ve stromu Weiss. Ve stejný den, oficiální účet YouTube k této skupině byla podána oficiální kanál štítku bylo sdílet video trailer propuštěn pět vzhled.

12. února se skupina vydala debutové jediné album "It'z Different" je singl spolu s hudebním videu je. Píseň se skládá z EDM, house, hip-hopové vibrace na veřejné blaho Přidala jsem texty, které by byly přijatelné. Hudební video dosáhlo více než 14 000 000 zobrazení během 24 hodin od jeho vydání. Dalla Dalda Music Video dosáhla 10 milionů zhlédnutí za 18 hodin a 23 minut. 24hodinové zásahy ukázaly palebnou sílu 13 933 725, což je téměř 14 milionů. Jedná se o rekord, který v uplynulém devět K-popová skupina, píseň debutovala na jednu, která by mohla být dosažena 0,5 milionů zhlédnutí za 18 dní 6 hodin 40 minut jsem sedm dní.

* Debal v debutu M 21. února.


◈ Člen

* Moudrost (Wisdom síra), RIA (choejisu) Ryu Jin (Shin Ryu Jin), chaeryeong (dva příkazy), surový olej (nebo léčení)

* Born v 2000s, členové, prognóza je datum narození (26/05/2000), RIA (07/21/2000) Ryu Jin (04/17/2001) chaeryeong (06.05.2001 ), A Yuna (9. prosince 2003).

* Moudrost se hrát ve více fanoušků, je směsicí Nine Ryu Jin, chaeryeong jsou bar objevil v K-popová hvězda Season 3 a šestnáct. Mix Nine Zahrnuje členy ze skupiny 3. [3] JYP je velká propagační společnost a je přímo nebo nepřímo propojena s týmy 4 idolů, kteří strávili licenční poplatek. Nebyla přijata žádná nevýhoda.

* K dispozici jsou čtyři nejvíce kromě Liao vědět JYP vytáhnout zámek, jehož skutečné jméno vystupovat pod jménem jako osoba v souladu s tradičními činnostmi Skupiny za použití skutečné jméno. Ve skutečnosti inde jména bylo Index Pro Leah, může myslet, že zachování tradice, že to není tím, že staví aktivní osoby stranou, protože jihyo předchůdci DVAKRÁT se záměrně RIA citoval z anglických názvů namísto yiraseo velmi časté jméno, tak jsme se přejmenovali Julia To je.

* Nicméně, tradiční datum narození, které lze nazvat další tradici JYP idol skupiny nemá nejrychlejší členy neřídil vůdce. Jako vůdce inteligence je nad rychlejší narození člena. Nicméně, pokud trvání stážisty je dlouhá, není to dva roky a osm měsíců. Myslím, že jméno týmu ITZY bylo známo v době natáčení IT'z Different Jacket.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama